Odzież wierzchni może doskonale podkreślać sylwetkę i dodawać wiele uroku. Jednak niezbędne jest prawidłowe dopasowanie wszystkich elementów do indywidualnych potrzeb. Dopiero wtedy można uzyskać zadowalający efekt końcowy. Na uwadze należy mieć oczywiście kolorystykę. Nie każda modna kurtka damska na jesień będzie odpowiednia. Należy uwzględnić charakterystyczne cechy urody i dokonać dokładnej analizy.

Modna kurtka damska na jesień

Modna kurtka damska na jesieńNajbardziej podstawowym jest podział na chłodne i ciepłe barwy. Ma to ogromny wpływ na ogólny wygląd. Warto wybrać kilka odcieni, które będą dominowały w garderobie. Dzięki temu można znacznie lepiej zaplanować zakupy i określić jaka kurtka będzie uniwersalna. Nie u każdego sprawdzi się czerń. Może okazać się, że znacznie lepiej będzie pasować bordo lub granat. Jednak wszystko uzależnione jest od pozostałych ubrań. Kolejną kwestią jest krój. Nie należy decydować się jedynie na proste i obszerne modele. Dobrym pomysłem może być wybranie kurtki lekko zwężanej w talii. Wiele fasonów ma wszyte w tym miejscu gumki i ściągacze, które znacznie poprawiają wygląd figury i pozwalają podkreślić jej atuty. Dodatkową pomocą mogą okazać się kolorowe wstawki. Przy użyciu różnych barw mogą doskonale wymodelować całą sylwetkę i sprawić, że będzie wyglądać znacznie lepiej.

Jak dobrać dodatki?

Równocześnie jednak nie trzeba wcale rezygnować z najmodniejszych motywów. Wstawki ze zwierzęcymi w wzorami nie muszą być wcale mało uniwersalne. Odpowiednio wkomponowane w stylizację będą pasować w wielu zestawieniach. Istotne jest jedynie, aby prawidłowo dobrać dodatki. Decydując się na wyróżniającą się kurtkę warto uzupełnić ją nieco bardziej klasycznymi butami oraz jednolitą torebką. Pozwoli to zachować harmonię w całym stroju.