W trakcie tworzenia stylizacji powinniśmy zadbać o wszystkie detale. Każdy z elementów powinien pasować do reszty. Tylko wtedy zachowamy estetykę i uzyskamy zadowalający efekt. Priorytetem zawsze musi być jak najlepsze podkreślenie naszej urody. Z tego powodu niezbędne jest ograniczenie się do ściśle określonych barw. Warto wybrać odcienie, które wydobywają atuty i pomagają ukryć wszystkie niedoskonałości. Dzięki temu będziemy prezentować się znacznie lepiej oraz poczujemy się bardziej komfortowo.

Jak dobrać kolory ubrań?

jak dobrać kolory ubrań
Cześć – bezpieczny wybór

Należy opierać się w tej kwestii na analizie kolorystycznej. Szczególnie jeśli zamierzamy podporządkować pod to całą garderobę. Utrzymanie jej w konkretnej tonacji może wpływać również na łatwość tworzenia stylizacji. Unikniemy długiego zastanawiania się nad strojami i zyskamy wiele możliwości. Tworzenie spójnych zestawów będzie niezwykle proste. Równocześnie ubrania będą tworzyć ze sobą wiele różnorodnych stylizacji. Warto o tym pamiętać przy kupowaniu poszczególnych rzeczy. Nie powinno zabraknąć w naszej garderobie również uniwersalnych elementów, które będą jedynie tłem dla bardzo wzorzystych. W każdym przypadku przyda się przynajmniej jedna jednolita bluzka. Szczególnie jeśli lubimy stonowane stylizacje. Przy każdym zakupie powinniśmy również zastanawia się w jakim połączeniu użyjemy danej rzeczy. Pozwoli nam to podejmować znacznie bardziej świadome decyzje. Unikniemy również nietrafionych wyborów. N

Klasyczna czerń – bezpieczny wybór

Należy określić jaka marynarka do granatowych spodni będzie prezentować się odpowiednio. Dzięki temu będziemy mieć już gotowy elegancki komplet. Możemy postawić na utrzymanie całości w tej samej kolorystyce. Inną opcją jest sięgnięcie po klasyczną czerń. Jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie. Równocześnie marynarka będzie pasować również do innych ciuchów. Jednak ciekawym pomysłem jest wprowadzenie kontrastów. Czerwień może znacznie ożywić cały strój. Szczególnie jeśli zostanie połączona z odpowiednimi wzorami. Warto testować różne zestawienia i bardziej odważne rozwiązania.